Obec Hrnčiarovce nad Parnou

Odpočet vodomerov 1

.

Vážení obyvatelia,

Firma TAVOS, a.s. Vám oznamuje, že od 9.5.2023 bude prebiehať v našej obci realizácia odpočtov vodomerov zamestnancami TAVOS-u.

Žiadajú preto obyvateľov, aby odstránili všetky prekážky a predmety z poklopov a z vodomerných šácht, vyčerpali vodu zo šácht a umožnili bezpečný a voľný prístup k vodomeru.

Na odberných miestach, kde vodomer nebude sprístupnený k vykonaniu odpočtu, odpočtár zanechá oznam (odpočtový lístok), na ktorom bude uvedené telefónne číslo odpočtára a odberateľ si môže dohodnúť nový termín odpočtu. Ak sa tak nestane v lehote do 5 dní odo dňa zanechania oznamu (odpočtového lístka), tak bude spotreba vody odpadových vôd určená v zmysle všeobecných obchodných podmienok kvalifikovaným odhadom vo výške priemerného množstva dodanej vody a odvedených odpadových vôd za predchádzajúce fakturačné obdobie. Upozorňujeme, že v prípade reklamácií bude možné  tieto uznať len na základe preukázania skutočného stavu meradla (fotografiou).

Stav vodomeru je možné tiež nahlásiť prostredníctvom:

– klientského portálu

– alebo na e-mail: vodomer@tavos.skinfo@tavos.sk

Podmienkou nahlásenia stavu vodomeru je čitateľná fotografia vodomeru s číslom vodomeru a stavom

Dátum vloženia: 9. 5. 2023 8:41
Dátum poslednej aktualizácie: 9. 5. 2023 9:15
Autor: Správca Webu

Po Ut St Št Pia So Ne

Zberný dvor

Otváracie hodiny

Harmonogram vývozu odpadu

Vývoz komunálneho odpadu