Aktuality - Projekt 1 2 3 štart pre mladomanželov

Projekt 1 2 3 štart pre mladomanželov

.

Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) spustilo projekt pod názvom „1 2 3 štart“ na podporu mladých rodín naprieč celým Slovenskom v spolupráci so slovenským výrobcom nábytku DECODOM, spol. s r.o. a dlhoročným partnerom VÚB, a.s..

Cieľom projektu je podpora spokojného života v mestách a obciach na celom Slovensku. V projekte sa zameriavajú na mladé manželské páry, ktoré v priebehu roka 2023 uzatvorili manželstvo alebo ho uzatvoria v nasledujúcom roku v našich mestách a obciach. Pre takéto páry spoločnosť DECODOM v spolupráci so ZMOS pripravila zľavovú poukážku v hodnote 123 € na nákup novej kuchyne.

Do projektu je zapojená aj naša obec a poukážky si môžu mladomanželia, s trvalým pobytom aspoň jedného z nich v obci Hrnčiarovce n/P,  prevziať na OcÚ v Hrnčiarovciach n/P.

Dátum vloženia: 15. 1. 2024 13:18
Dátum poslednej aktualizácie: 15. 1. 2024 13:20