Aktuality - Zmeny cestovných poriadkov 2020/2021

Zmeny cestovných poriadkov verejnej pravidelnej prímestskej autobusovej dopravy na obdobie 2020/2021

Oznamujeme občanom, že v termíne od 14. 09. 2020 do 30. 09. 2020 je možné zasielať požiadavky a pripomienky obecných úradov a občanov na úpravu platných cestovných poriadkov, do ktorých dopravca zohľadní časové posuny vlakov a podľa možnosti zosúladí prestupy na jednotlivých prestupových uzloch. Platné cestovné poriadky sú zverejnené na internetových stránkach dopravcov zabezpečujúcich služby vo verejnom záujme. Na pripomienky zaslané po tomto termíne Trnavský samosprávny kraj nebude prihliadať. TTSK v tejto súvislosti žiada o dôsledné  zváženie požiadaviek a súčinnosť so zástupcami ostatných obcí, nakoľko každá linka zabezpečuje dopravené spojenie z viacerých obcí, výsledkom ktorého by malo byť zosúladenie jednotlivých požiadaviek a ich spoločná formulácia. Pripomienky občanov k cestovným poriadkom je potrebné doručiť na obecný úrad najneskôr do 25. 9. 2020.

Dátum vloženia: 8. 9. 2020 14:27
Dátum poslednej aktualizácie: 13. 7. 2022 11:23